Ресторан

Україна здавна славилася своєю кухнею, а перебуваючи в прекрасному куточку Закарпаття ми поєднали найпопулярніші і улюблені страви української та закарпатської кухні, тим самим зробивши широкий вибір страв для наших відвідувачів.

Ідеальне місце для проведення романтичної вечірі з коханою людиною, обговорити справи з діловим партнером, влаштувати гамірний «корпоратив» або весело відсвяткувати день народження, весілля або хрестини, адже ми маємо змогу розмістити 250 осіб!

У нашому меню Ви знайдете традиційні страви української кухні: борщ з м’ясом і сметаною, суп з грибами, м’ясо з овочами в керамічних горщиках, вареники з картоплею. Любимо вразити своїх відвідувачів і місцевою кухнею, хто хоч раз побував у Закарпатті обов’язково випробував: бограч-гуляш, банош і токан – це найпопулярніші закарпатські страви. Для любителів страв, приготованих на мангалі, ми готуємо будь-яку смакоту: рибу, свинину, телятину, баранину. Наші кухарі приготують для Вас апетитні закуски, де також є бринза і вурда овеча, сало солоне і копчене по-закарпатськи, домашня гурка і ковбаса.