Проживання

Готельно-ресторанний комплекс “Імперія” розташований у с.Стройне на відстані 3 км до м. Свалява, на березі річки Свалявка. З вікон готелю відкривається вид на гору Кичера.

Чим зайнятися на відпочинку в Карпатах? Варіантів безліч: катання на лижах, сауна, походи в гори, спортивні розваги. І це далеко не весь перелік того, чим манять гори. Номери готельно-ресторанного комплексу Імперія оформлені в сучасному стилі з використанням нейтральних кольорів, а з тераси другого поверху відкривається прекрасний краєвид.

Власники Імперії подбали також про те, щоб гості комплексу мали змогу сумістити відпочинок з роботою – конференц-зал закладу часто орендують компанії для проведення семінарів та ділових зустрічей. Ювілей, весілля чи особисте свято можна відсвяткувати в бенкетному залі комплексу Імперія. Свалява – це чудове закарпатське місто, де ви точно проведете незабутню відпустку!

Номери:

Люкс — №1

(Двокімнатний, 2-місний номер, загальна площа — 41 м.кв.) — Спальня (двоспальне ліжко, кабельне ТБ), вітальня (шкіряний розкладний диван, 2 шкіряних крісла, банкетний стіл, холодильник, кабельне ТБ, електрочайник, столовий та чайний сервізи), санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників — 3 на 1 особу). Тераса з видом на гори і річку.

Напівлюкс — №4, №5, №7, №8, №9

(Однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа -23 м.кв.) — двоспальне ліжко, диван, кабельне ТБ, електрочайник, столовий та чайний сервізи. санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників — 3 на 1 особу). Загальна тераса з видом на гори

Стандарт 3-місний- №2, №3

(Однокімнатний, 3-місний номер, загальна площа -21 м.кв.) — двоспальне ліжко, односпальне ліжко, кабельне ТБ. санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників — 2 на 1 особу). Загальна тераса з видом на гори

Стандарт 2-місний- №6, №10, №11

(Однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа -17-21 м.кв.) — двоспальне ліжко, кабельне ТБ. санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників — 2 на 1 особу). Загальна тераса з видом на гори.